Власники «British Auto Club» дійшли висновку, що клієнти зможуть отримати обслуговування найвищого рівня, якщо компанія зосередиться на наданні сервісу дорожнього асистансу. Тому «British Auto Club» вирішив передати свій страховий портфель компанії «Global Garant». Клієнти, що мають чинні страхові поліси «British Auto Club», надалі будуть обслуговуватися у страховій компанії «Global Garant».

Ханс Бікманн, CEO «British Auto Club», прокоментував подію: «Ми надзвичайно раді, що наші клієнти приєдналися саме до СК «Global Garant», яка має репутацію надійної та професійної страхової компанії. Продаж нашого страхового бізнесу є логічним кроком на шляху розвитку. Це дало British Auto Club можливість бути абсолютно незалежним постачальником послуг для страхової індустрії України. Наразі ми вже маємо вагомий портфель корпоративних клієнтів. Продаж страхової компанії дозволяє нам активно розширювати асистанський бізнес і дедалі покращувати якість послуг. Український ринок дуже сприйнятливий до інноваційних технологій у сфері дорожнього асистансу, і ми цілком зосереджені на наданні цих послуг не тільки страховим, а й лізинговим компаніям, автопаркам, виробникам автомобілів та імпортерам, а також на розробці індивідуальних рішень для банків, АЗС і телекомунікаційних компаній».

«Ми вважаємо, що реформа державного нагляду за небанківським фінансовим сектором створює передумови для консолідації. Наша компанія рішуче налаштована відіграти важливу роль у цьому процесі. Придбання страхового портфелю «British Auto Club» зміцнило наші позиції на ринку. Після об’єднання двох компаній, бізнес продовжить працювати під брендом «Global Garant». У рамках цієї угоди ми домовилися, що брокерський відділ «British Auto Club» пропонуватиме наші страхові продукти членам свого клубу та продовжимо співпрацювати із потужнім дорожнім асистансом British Auto Club» — пояснив Олександр Карелін, CEO «Global Garant».

Крім того, директор СК «Global Garant» зазначив, що найближчим часом компанія має розпочати продаж полісів страхування цивільно-правової відповідальності (ОСЦПВ).